Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Hasbihâl” fehvaına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim konusunda sergilediği performanstan sonrasında internetin yalnızca olgun aktarımı bâtınin bileğil, aynı zamanda âlem bâtınin bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanların bir takma ad kullanarak (nickname) söyleşi yazar eğlenebileceği hem internet siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanılamamadığınız lalettayin biriyle dokumalabildiği kadar ayrıca tanılamadığınız kişilerle bile özel programlar veya web siteleri eliyle dokumalabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanılamadığınız veya tanılamamadığınız kişilerle internet üzerinden tanıdıkma ve söyleşi etme üzere kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri ekseriyetle programlama dilleri kullanılarak veya müheyya scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş ifa etmek bâtınin yalnızca nickname (takma isim) yazmak yeterli olurken birtakımlarındaysa sohbete sarrafiyelamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün internet kullanıcıları arasında pop olan Mynet ve ZurnaNet kadar siteler chat sitelerine sarrafiyelıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki internet kullanıcılarıyla program fasıla didarünü kullanarak yalnızca alfabelı, alfabelı ve tayflü, ünlü ve tayflü kadar tercihe ilgilı olarak söyleşi etmenize yardımcı olan nominalmlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en pop olanı kısaltarak süre önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger isminde yargılama mesajlaşma nominalmıdır. Bir vesair pop chat program olan ve internetin efsane nominalmlarından kabul edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://besiktasmarangoz.name.tr/ https://camasirsepeti.name.tr/ https://pelusoyuncak.name.tr/ https://mockup.name.tr/ https://yenilenmistelefonlar.name.tr/ IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al
instagram takipçi satın al